CAFOUREK JIŘÍ

S včelařením začal v roce 2008 jako vedoucí kroužku VYŠEHRADŠTÍ VČELAŘÍCI v Praze v Jedličkově ústavu. Od té doby jako člen komise pro práci s mládeží ČSV pomohl i v Praze vzniknout mnoha novým včelařským kroužkům. Je také vedoucím kroužku včelařské mládeže RAKOvčelaříci v Rakovníku. Od roku 2009 je předsedou ZO ČSV Praha 1,2,3 a místopředsedou MěV ČSV Praha. Stará se o svá čtyři včelstva na včelím stanovišti na střeše centrály  RAIFFEISEN STAVEBNÍ SPOŘITELNY  na Praze 3 a o tři včelstva v Botanické zahradě, Praha 7 - Troja. Je také místopředsedou spolku pro propagaci včelařství VČELÍ STRÁŽ, který stál u vzniku tohoto KLUBU STŘEŠNÍCH VČELAŘŮ. Jako nadšený propagátor včelařství (prioritně mezi mládeží) každoročně realizuje desítky včelařských akcí, besed a přednášek na školách po celé ČR.      Fota z akcí - ZDE.