Datum: 07.02.2017

Vložil: Andrea Lenochová

Titulek: nabídka knihy Apiterapie

Dobrý den,
dovoluji si obrátit se naVás s nabídkou knihy Apiterapie Léčení včelími produkty Ing. Štefana Demetera, CSc., kterou jsem přeložila ze slovenského originálu a vydala u nás. Kniha je velmi obsáhlá (217 stran), zahrnuje velké množství informací o všech včelích produktech, nejnovější výzkumy i řadu receptů a autorovy zkušenosti. Podle dosavadních ohlasů je tato kniha opravdovým přínosem nejen pro laickou veřejnost, ale především pro každého včelaře. Pro velký zájem jsem nechala vytisknout už 2. vydání.
Prosím tímto o předání informace o této knize ostatním včelařům Vašeho klubu. V případě zájmu mne můžete kontaktovat na adrese al2001@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 737638159. Cena 1 knihy je 260,- Kč, s poštovným a balným 320,- Kč při platbě na účet, v případě dobírky si Česká pošta účtuje navíc 45,- Kč. V případě hromadné objednávky se poštovné může rozpočítat dle váhy zásilky. Kniha není k dispozici v knihkupectvích.
Více informací o knize najdete na mé facebookové stránce Apiterapie (www.facebook.com/knihaapiterapie/).
Děkuji.
S pozdravem
A. Lenochová

Přidat nový příspěvek